güncelleme:
yayınlama:
2020-2021 Akademik Yılı Bahar Dönemi için Ders ve Öğretim Elemanı Değerlendirme Anketi
![2020-2021 Akademik Yılı Bahar Dönemi için Ders ve Öğretim Elemanı Değerlendirme Anketi 2020-2021 Akademik Yılı Bahar Dönemi için Ders ve Öğretim Elemanı Değerlendirme Anketi](/media/covers/2021/04/21/tr1619011208324.jpg)
10 Mayıs- 6 Haziran 2021 tarihlerinde Öğrenci Sayfaları (SIS)’ndan değerlendirmelerinize açık olacak. Ankete katılan öğrencilerin kimlik bilgileri gizli tutulduğunu, sadece puan ortalamalarına erişim sağlandığını hatırlatmak isteriz. Geçmiş dönemde aldığınız derslerin puanlarını SIS’te görebilirsiniz. Ankete katılıp derslerinizi değerlendirin, eğitim kalitemizi birlikte iyileştirelim.